Telefona celular

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 9
P.SUP.USB2051
Informata të shpejta
(0)

Adapter i rrymes me USB per paisje mobile , USB x1, 1A.

4,94
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
P.SUP.USB2064
Informata të shpejta
(0)

Adapter i rrymës me USB per pajisje mobile, USB x2, 2.1A.

11,33
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-P.SUP.15/W
Informata të shpejta
(0)

Adapter i rrymës me USB per pajisje mobile, USB x2, 2.4A.

11,01
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-P.SUP.30/W
Informata të shpejta
(0)

Adapter i rrymës me uUSB kabllo per pajisje mobile, USB x2, 2.4A.

9,97
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-P.SUP.30/B
Informata të shpejta
(0)

Adapter i rrymës me uUSB kabllo per pajiisje mobile, USB x2, 2.4A.

11,09
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-P.SUP.02/W
Informata të shpejta
(0)

Adapter mbushes per telefona dhe teblete.

17,55
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-P.SUP.02/B
Informata të shpejta
(0)

Adapter mbushes per telefon dhe tablete.

17,55
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IPD-CHARGE30
Informata të shpejta
(1)

Adapter univerzal për mbushje të pajisjeve të celularëve në veturë. 

3,35
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEL.PSUP22
Informata të shpejta
(0)

Adapter për në veturë (12-24)V i përshtatshëm për Nokia.

1,43
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-PBANK08
Informata të shpejta
(0)

Bateri e jashtme per pajisje mobile, 10.000mAh.

19,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SW-PBANK01/P
Informata të shpejta
(0)

Bateri e jashtme univerzale per pajisje mobile, 2500mAh.

6,27
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SW-PBANK01/BU
Informata të shpejta
(0)

Bateri e jashtme per pajisje mobile, 2500mAh

2,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-PBANK14/10
Informata të shpejta
(0)

Bateri e jashtme per pajisje mobile me mbushje te shpejte QC3.0 dhe mbushje pa  tela, 10.000mAh.

35,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SW-PBANK01/G
Informata të shpejta
(0)

Bateri e jashtme per pajisje mobile, 2.500mAh.

2,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-PBANK06
Informata të shpejta
(0)

Bateri e jashtme univerzale per pajisje mobile, 20Ah.

31,46
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.