Telefona celular

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 7 од 9
VB-MSDHC8/1
Informata të shpejta
(0)

Mikro SDHC kartelë 8GB , klasi 10.

9,97
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VB-MSDHC16/1
Informata të shpejta
(0)

Mikro SDHC memori kartelë 16GB, class 10.

8,62
Më shumë
Dërgesa Falas
w
INT-MSDHC256/1
Informata të shpejta
(0)

Mikro SDXC A1 kartelë e memorjes me 256GB dhe klasit 10 UHS-I U3

58,98
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INT-MSDHC64/1
Informata të shpejta
(0)

Mikro SDXC A1 kartelë e memorjes me 64GB dhe klasit 10 UHS-I U3

20,64
Më shumë
Dërgesa Falas
w
INT-MSDHC128/1
Informata të shpejta
(0)

Mikro SDXC A1 kartelë e memorjes 128GB dhe klasi 10 UHS-I U3.

34,41
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-P.SUP.12
Informata të shpejta
(0)

Pad për mbushje pa tela të celularëve të mencur qe jane me standartin Qi.

31,97
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEL.MRH-BP
Informata të shpejta
(0)

Set i bluetooth në vetura me telekomandë.

40,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEL.MRH-BC
Informata të shpejta
(0)

Set i bluetooth në vetura

47,19
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PM-778
Informata të shpejta
(0)

Telefon mobil 1.8"

37,5
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-P.SUP.17/B
Informata të shpejta
(0)

USB adapter per pajisje mobile, USB x2, 2.4A.

11,89
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-P.SUP.20/W
Informata të shpejta
(0)

USB adapter per mbushje te shpejte per pajisje mobile, USB x1, 2.0A.

11,15
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-P.SUP.20/B
Informata të shpejta
(0)

USB adapter per mbushje te shpejte per pajisje mobile, USB x1, 2.0A.

10,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IPD-POWER40
Informata të shpejta
(0)

USB adapter për paisje portabël, 2x USB, 1A.

4,92
Më shumë
Dërgesa Falas
w
P.SUP.USB2051/W
Informata të shpejta
(0)

USB adapter i rrymes per pajisjet mobile, USB x1, 1A.

4,94
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
P.SUP.USB401
Informata të shpejta
(0)

USB adapter i rrymës për paisje mobile , USB x1, 1A

5,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.