Telefona celular

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 9
GB-PBANK03/B
Informata të shpejta
(0)

Bateri e jashtme univerzale per pajisje mobile , 4000mAh.

9,57
Më shumë
Në stok
w
GB-PBANK09
Informata të shpejta
(0)

Bateri e jashtme univerzale per smart pajisje, 20Ah.

32,44
Më shumë
Në stok
w
GB-PBANK11
Informata të shpejta
(0)

Bateri e jashtme univerzale per pajisje mobile, 4000mAh.

10,81
Më shumë
Në stok
w
KN-PBANK02
Informata të shpejta
(0)

Bateri e jashtme univerzale per pajisje mobile , 15000mAh.

51,77
Më shumë
Nuk ka në stok
w
KN-PBANK01
Informata të shpejta
(0)

Bateri e jashtme univerzale per pajisje mobile , 11000mAh.

19,66
Më shumë
Në stok
w
GB-PBANK02
Informata të shpejta
(0)

Bateri e jashtme univerzale per pajisje mobile , 9000mAh.

29,49
Më shumë
Në stok
w
GB-PBANK05/B
Informata të shpejta
(0)

Bateri e jashtme univerzale per pajisje mobile , 8.000mAh.

15,88
Më shumë
Në stok
w
CEL.HF4
Informata të shpejta
(0)

Bluetooth kit per makine me mundesi te lidhje se dy telefonave ne te njejten kohe.

19,66
Më shumë
Në stok
w
CEL.PSUP27
Informata të shpejta
(0)
CEL.POW.IPxx-CAR 2.4A,12V-VL
19,66
Më shumë
Në stok
w
GB-P.SUP.16/W
Informata të shpejta
(0)
POW.ADAP.USB-C.220V 2.4A/5Vx2
12,68
Më shumë
Në stok
w
GB-PBANK14/20
Informata të shpejta
(0)
BAT.EXT.USB-C 20Ah/3A,USB3.0,QC
35,39
Më shumë
Në stok
w
CEL.PSUP28
Informata të shpejta
(0)

Kabllo për iPod dhe iPhone në makina, 2.1A.

13,72
Më shumë
Në stok
w
PSUP-GSM01
Informata të shpejta
(0)

Mbushës për telefona mobilë.

6,06
Më shumë
Në stok
w
P.SUP.USB2057
Informata të shpejta
(0)

Mbushes per celulare dhe tablet.

8,22
Më shumë
Në stok
w
GB-P.SUP.29
Informata të shpejta
(0)

Mbushës per pajisje mobile dhe tablet.

11,81
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.