Tablet-ët & Telefonat e mençur

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 26
CEL.PIP26B
Informata të shpejta
(0)

USB Adapter i rrymës me kabllo per pajisje te Apple, USB, 1A.

11,81
Më shumë
Në stok
w
CEL.PIP26W
Informata të shpejta
(0)

USB Adapter i rrymës me kabllo per pajisje Apple, 1A.

11,81
Më shumë
Në stok
w
CEL.PIP28W
Informata të shpejta
(0)

USB Adapter i rrymës me kabllo per pajisje te Apple, 2x 2.4A.

25,52
Më shumë
Në stok
w
P.SUP.USB2051
Informata të shpejta
(0)

Adapter i rrymes me USB per paisje mobile , USB x1, 1A.

4,94
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
P.SUP.USB2064
Informata të shpejta
(0)

Adapter i rrymës me USB per pajisje mobile, USB x2, 2.1A.

11,33
Më shumë
Në stok
w
GB-P.SUP.15/W
Informata të shpejta
(0)

Adapter i rrymës me USB per pajisje mobile, USB x2, 2.4A.

11,01
Më shumë
Në stok
w
GB-P.SUP.30/W
Informata të shpejta
(0)

Adapter i rrymës me uUSB kabllo per pajisje mobile, USB x2, 2.4A.

9,97
Më shumë
Në stok
w
GB-P.SUP.30/B
Informata të shpejta
(0)

Adapter i rrymës me uUSB kabllo per pajiisje mobile, USB x2, 2.4A.

11,09
Më shumë
Në stok
w
NE-P.SUP.02/W
Informata të shpejta
(0)

Adapter mbushes per telefona dhe teblete.

17,55
Më shumë
Në stok
w
NE-P.SUP.02/B
Informata të shpejta
(0)

Adapter mbushes per telefon dhe tablete.

17,55
Më shumë
Në stok
w
IPD-CHARGE30
Informata të shpejta
(1)

Adapter univerzal për mbushje të pajisjeve të celularëve në veturë. 

3,35
Më shumë
Në stok
w
CEL.PSUP22
Informata të shpejta
(0)

Adapter për në veturë (12-24)V i përshtatshëm për Nokia.

1,43
Më shumë
Në stok
w
CEL.SIM CARD6
Informata të shpejta
(0)

Adapter për SIM kartala set

2,82
Më shumë
Në stok
w
CEL.SIM CARD5
Informata të shpejta
(0)

Adapter për SIM kartala set

2,82
Më shumë
Në stok
w
CEL.SIM CARD1
Informata të shpejta
(0)

Adapter për SIM kartelë.

3,03
Më shumë
Në stok
w
zvucnici alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.