Raspberry Pi

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 4
RASP.ADD,OLED
Informata të shpejta
(0)

Ekran OLED 1.12"

22,41
Më shumë
Në stok
w
RASP.4DPI-24-HAT
Informata të shpejta
(0)

Ekran 2.4" për Raspberry Pi, butona.

43,88
Më shumë
Në stok
w
RASP.DISPL.7"
Informata të shpejta
(0)

Ekran me prekje dhe me pllakë shtesë për Raspberry Pi 

79,62
Më shumë
Në stok
w
RASP.GERTDUINO
Informata të shpejta
(0)

Pllake shtese,

GERTDUINO Raspberry Pi

53,58
Më shumë
Në stok
w
RASP.PI/HK2
Informata të shpejta
(0)

Heatsink për Raspberry Pi

3,93
Më shumë
Në stok
w
RASP.AUDIO1
Informata të shpejta
(0)

Hi-Fi pllakë per Raspberry Pi.

31,47
Më shumë
Në stok
w
RASP.ADD,I2C TOU
Informata të shpejta
(0)

I2 Senzor i prekjes, Groove.

26,72
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RASP.JOYSTICK
Informata të shpejta
(0)

Joystik per Arduino dhe Raspberry Pi.

7,9
Më shumë
Në stok
w
RASPBERRY-PI/N
Informata të shpejta
(0)

Pllakë me kamerë Infrared për Raspberry Pi NoIR (5MP, 1080p, v1.3).

43,93
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RASP.BOX10/B
Informata të shpejta
(0)

Kuti për Rasberry Pi 3 - e zeze.

9,49
Më shumë
Në stok
w
RASP.BOX B
Informata të shpejta
(0)

Kuti për Rasberry Pi 3 - e zeze.

12,61
Më shumë
Në stok
w
RASP.BOX11
Informata të shpejta
(0)

Kuti për Rasberry Pi 3, e hirit.

12,61
Më shumë
Në stok
w
RASP.BOX B/TN
Informata të shpejta
(0)

Kuti për Rasberry Pi 3 - e zeze/transparente.

9,49
Më shumë
Në stok
w
RASP.BOX10/BU
Informata të shpejta
(0)

Kuti për Rasberry Pi 3 - e kaltert.

9,49
Më shumë
Në stok
w
RASP.BOX12
Informata të shpejta
(0)

Kuti për Rasberry Pi 3, e hirit.

23,85
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.