Dorëza dhe kapak

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
BDL-GTS
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BDL-GTS

ESD Doreza me mbulesa.

Madhesia: S

2,6
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BDL-GTL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GTL

ESD Doreza te mbuluara.

Madhësia : L

 

2,6
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BDL-KS100S
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KS100S

Dorëza antistatike.

Madhësia: S

Sasia: 100 copë

4,44
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-KSGLM
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KSGLM

Dorëza ESD.

Madhësia: M

Sasia: Një palë

1,22
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-GTM
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GTM

Dorëza të mbuluara me ESD.

Madhësia: M

Sasia: Një palë

2,6
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BDL-KSGPM
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KSGPM

Dorëza ESD (me pëllëmbë të veshura).

Madhësia: M

Sasia: Një palë.

1,53
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND-ESDG01/M
Informata të shpejta
(0)

ESD doreza, te bardha, masa M.

2,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND-ESDG01/L
Informata të shpejta
(0)

ESD doreza, te bardha, masa L.

2,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND-ESDG01/S
Informata të shpejta
(0)

ESD doreza, te bardha, masa S.

2,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND-ESDG01/XL
Informata të shpejta
(0)

ESD doreza, te bardha, masa XL.

2,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BDL-CAP8761
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CAP8761

ESD kapelë e ri-përdorshme.

6,89
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RND-ESDC01/XL
Informata të shpejta
(0)

Veshje antistatike, te bardha, masa XL.

6,02
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND-ESDC01/XXL
Informata të shpejta
(0)

Veshje antistatike, te bardha, masa XXL.

6,14
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND-ESDC01/M
Informata të shpejta
(0)

Veshje antistatike, te bardha, masa M.

6,14
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND-ESDC01/L
Informata të shpejta
(0)

Veshje antistatike, te bardha, masa L.

6,02
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.