Furçat & Pastrimi

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
BDL-KSHS16
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: KSHS16

ESD antistatik sprej, 500ml.

14,46
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BDL-KSS16
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: BDL-KSS16

ESD antistatik sprej, 500ml.

12,88
Më shumë
Dërgesa Falas
w
EUROST-BR69061
Informata të shpejta
(0)
ESD-BRUSH 12x100mm
4,94
Më shumë
Dërgesa Falas
w
EUROST-BR69063
Informata të shpejta
(0)
ESD-BRUSH 25x110mm
5,11
Më shumë
Dërgesa Falas
w
EUROST-BR69066
Informata të shpejta
(0)
ESD-BRUSH 30x140mm
7,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
EUROST-BR69072
Informata të shpejta
(0)
ESD-BRUSH 07x62mm
3,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
EUROST-BR96064
Informata të shpejta
(0)
ESD-BRUSH 37x123mm
6,92
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BDL-KB924
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KB924

Furce ESD, 180x14mm. Koka 35x8x20mm.

4,42
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.