Etiketat dhe Shiritat

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
BDL-L009
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: L009

Logo e vogël ESD, 12x12mm, x1000pcs.

9,86
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-IDPA4
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: IDPA4

Esd pastrues A4.

8,87
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BDL-FMT33
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: FMT33

Ngjitës për markim të dyshemesë, 50mm x 66m.

16,37
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BDL-HT1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HT1

Ngjitës për markim të dyshemesë, 50mm x 33m.

- HAZARD -

27,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BDL-SLVGRD
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SLVGRD

Shenjë për derë/dysheme/muri 30cm.

40,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-SESDRD
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SESDRD

Shenjë për derë/muri/dysheme 30cm, -ESD-.

40,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-SENTRD
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SENTRD

Shenjë për derë/muri/dysheme 30cm,

40,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-GRID12
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GRID12

Shirit mbrojtës, 12mm x 36m.

2,58
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.