RF modulatorë, Kërkuesit

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
CX SWITCH/PSX
Informata të shpejta
(0)

PAL RF modulatorë per PlayStation dhe PlayStation 2, me kabell 2m gjatesi.

9,38
Më shumë
Në stok
w
eu rakomet alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.