ESD Mbrojtje

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 14
BDL-WSCP-1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WSCP-01

Tester i AC daljeve dhe rripit antistatik.

180,84
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-CWMPK
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CWMPK

Baze e bute gome , 380x450mm.

11,33
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BDL-BFM45
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BFM45

ESD bazë gome e përhimtë, 1200x1500mm.

148,97
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-KSFM42
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KSFM42

ESD bazë vinyli për dysheme, 1200x600mm.

87,04
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-PB46
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PB46

Çanta anti-statike, 102x152mm.

Paketimi: 100 copë.

2,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BDL-PB1012
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BDL-PB1012

Çanta anti-statike, 254x305mm.

Paketimi: 100 copë.

9,42
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BDL-LTP1012
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LTP1012

Çanta anti-statike ngjyrë rozë, 254x305mm.

Paketimi: 100 copë.

26,19
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BDL-MOI1020
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MOI1020

Çanta mbrojtëse nga lagështia, 254x508mm.

Paketimi: 100 copë.

80
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-MOI1012
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MOI1012

Çanta mbrojtëse nga lagështia, 254x305mm.

Paketimi: 100 copë.

51,6
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-LTM46
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LTM46

Çanta mbrojtëse statike, 102x152mm.

Paketimi: 100 copë.

13,06
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BDL-LTM23
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LTM23

Çanta mbrojtëse statike, 50x76mm.

Paketimi: 100 copë.

7,36
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BDL-LTM1012
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LTM1012

Çanta mbrojtëse statike 254x305mm.

Paketimi: 100 copë.

42,41
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-LTM1218
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LTM1218

Çanta mbrojtëse statike, 305x457mm.

Paketimi: 100 copë.

73,11
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RND 600-00004
Informata të shpejta
(0)

Çante antistatike ngjyre pembe, me hapje larte, 127x76mm. hapesire 100 pjese.

3,35
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND-ESDBAG01
Informata të shpejta
(0)

Çante antistatike, 185x130mm. Paktetim: x10cope.

2,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.