Siguri

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 6
NE-HSENS19
Informata të shpejta
(0)

Alarm per vendosje ne tavan, 85dB.

18,67
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-APW30
Informata të shpejta
(0)

Alarm i lëvizjes për mur, 110dB.

24,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-AMB01
Informata të shpejta
(0)

Alarm për bicikletë 85dB

9,89
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-AMB30
Informata të shpejta
(0)

Alarm për bicikletë 130dB

30,16
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HSENS20
Informata të shpejta
(0)

Alarm sigurie profesional.

4,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HSENS24
Informata të shpejta
(0)

Alarm sigurie.

9,82
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-APS10
Informata të shpejta
(1)

Alarm sigurie personal.

8,78
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HSENS23
Informata të shpejta
(0)

Alarm sigurie personal.

7,34
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SEC-DUMMYFL20
Informata të shpejta
(0)

Alarm sirenë me IP44 mbrojtje.

19,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SEC-BLN11
Informata të shpejta
(0)

BNC video vazhdues me konektor terminal.

10,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HSENS34
Informata të shpejta
(0)

Detektor i lëvizjes, me mundesi ndryshimi te kohes dhe drites se ambientit, IP44.

14,76
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HSENS52
Informata të shpejta
(0)

Detektor i lëvizjes, me mundesi ndryshimi te kohes dhe drites se ambientit.

12,61
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-HA100
Informata të shpejta
(0)

Detektor i zjarrit me sirenë 85dB.

6,84
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SEC-DVR404
Informata të shpejta
(0)
4 kanalësh HDD regjistrues me USB, lidhje LAN dhe kontrollim të largët. Pamje nga largësia direkt në smartphone ose shfletuesin e internetit dhe njo...
140,67
Më shumë
Nuk ka në stok
w
VELLEMAN HAA40GN
Informata të shpejta
(0)

Dritë LED sinjalizuese

12V, gjelber, IP20.

16,75
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.