Siguri

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 5 од 5
EL-PIR70
Informata të shpejta
(0)

Detektor i mikrovalëve, me ndjeshmëri të lartë në një rang të gjerë.

16,95
Më shumë
Nuk ka në stok
w
NE-HSENS35
Informata të shpejta
(0)

Sensor i levizjes, i jashtem, me parametra te kohes dhe ndriqueshmerise, IP44.

14,76
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HSENS36
Informata të shpejta
(0)

Sensor i levizjes, me parametra te kohes dhe ndriqueshmerise.

9,82
Më shumë
Dërgesa Falas
w
EL-PIR105
Informata të shpejta
(0)

Senzor i dritës për ndriqim ne dhoma

14,96
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HSENS51
Informata të shpejta
(0)

Senzor i lëvizjes me alarm, 80dB.

9,56
Më shumë
Dërgesa Falas
w
EL-PIR106
Informata të shpejta
(0)

Senzor i levizjes me sensivitet të larte dhe gjeresi te madhe.

22,18
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EL-PIR101
Informata të shpejta
(0)

Ky senzor i cili montohet kudo ka nje zgjerushmeri te sigurise te dhomes deri ne 360°.

Detektor i levizjes i nderrushem dhe i shpejt ne kohe.

11,81
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-ST-CS
Informata të shpejta
(0)

Shenjë paralajmruese - Kamerë sigurie (123x148)mm

3,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-ST-AS
Informata të shpejta
(0)

Shenjë për alarm sisteme (123x148)mm.

4,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BZ-01
Informata të shpejta
(0)

Srenë (6-12)VDC.

7,08
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-ALARM240
Informata të shpejta
(0)

Sistem alarmi pa tela me telefon (PSTN) te integruar.

71,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-ALARM120
Informata të shpejta
(0)

Sistem alarmi pa tela me 6 zona.

17,51
Më shumë
Nuk ka në stok
w
SAS-DVRSG11
Informata të shpejta
(0)

Syze dielli me video dhe audio inqizim.

53,18
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-AMBLN01
Informata të shpejta
(0)

Video baloon me RJ45 konektor.

15,71
Më shumë
Dërgesa Falas
w
EL-PIR107
Informata të shpejta
(0)

Detektor mikrovalor i levizjes, me ndjeshmeri te larte ne rang te gjere.

14,77
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.