Siguri

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 5
VELLEMAN HAA40AN
Informata të shpejta
(0)

Dritë sinjalizuese LED,

12V, portokalli, IP20.

16,75
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VELLEMAN HAA40WN
Informata të shpejta
(0)

LED Dritë sinjalizuese,

12V, Transparente, IP20.

16,75
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VELLEMAN HAA40RN
Informata të shpejta
(0)

Dritë LED sinjalizuese,

12V, e kuqe, IP20.

16,75
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VELLEMAN HAA40BN
Informata të shpejta
(0)

Dritë sinjalizuese LED,

12V, kalter, IP20.

16,75
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-DUMMYFL10
Informata të shpejta
(0)

Dummy alarm me IP44 mbrojtje.

16,75
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-DUMMYCAM60
Informata të shpejta
(0)

Dummy kamerë

12,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-DUMMYCAM25
Informata të shpejta
(0)

Dummy kamerë

20,63
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-DUMMYCAM30
Informata të shpejta
(0)

Dummy kamerë

14,76
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-DUMMYCAM50
Informata të shpejta
(0)

Dummy kamerë

11,32
Më shumë
Nuk ka në stok
w
SEC-DVR210
Informata të shpejta
(0)

DVR me 4 kanale inçizuese me USB, LAN dhe teledirigjim.

203,96
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-IPCAM08
Informata të shpejta
(0)

Ip kamere sigurie me bateri rimbushese.

78,63
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-IPCAM04
Informata të shpejta
(0)

IP kamere per vezhgim dhe siguri.

58,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-IPCAM01
Informata të shpejta
(0)

IP kamerë e brendshme per siguri dhe vezhgim.

61,35
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SVL-IPCAM10
Informata të shpejta
(0)

IP kamere me motor per vezhgim dhe siguri.

70,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TPL-NC200
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: NC200

Ip kamerë e brendshme per siguri

51,36
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.