Paketa - Elektronikë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
LEP-0076
Informata të shpejta
(0)

Keni filluar të merreni me elektronike? Ju duhen vegla te mira?

15,97
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0098
Informata të shpejta
(0)

A jeni duke u kënaqur ne muzike dhe deshironi te ju ndjek muzika cdokund?

28,28
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0086
Informata të shpejta
(0)

Mbroje veten tende nga mizat, mushkonjat dhe insektet tjera deri sa e shijoni pranveren gjate nates ne kopshet / terracet tuaja.

7,67
Më shumë
Në stok
w
LEP-0136
Informata të shpejta
(0)

Bej audio amplifikatorin tuaj ne makine.

10,44
Më shumë
Nuk ka në stok
w
LEP-0201
Informata të shpejta
(0)

LOGING paketa, dara profesionale per RJ konektore, me tester te kabllove te rrjetit me kuti set me RJ konektor per te gjitha llojet.

77,22
Më shumë
Në stok
w
LEP-0199
Informata të shpejta
(0)

LOGING paketa, dara zhveshese profesionale per RJ45 konektor, me dara per zhveshje dhe prerje dhe kuti me set te konektorve te llojeve te ndryshme.

65,73
Më shumë
Në stok
w
LEP-0092
Informata të shpejta
(0)

Deshironi bateri te cilat ri-mbushen ? 

19,8
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0232
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, qe ju pergjigjet nevojave tuaja ne testimin e instalimeve te rrjetit dhe zhveshes i kabllove.

56,28
Më shumë
Nuk ka në stok
w
LEP-0119
Informata të shpejta
(0)

Kafshët e padeshiruara shpesh ju bezdisin ose ju lendojne? 

37,37
Më shumë
Nuk ka në stok
w
LEP-0219
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, Llupa me LED drite dhe me multimeter, garanton pune precize.

235,61
Më shumë
Nuk ka në stok
w
LEP-0220
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, Llupe me LED drite sebashku me setin me vegla qe garanton pune precize dhe pamje te detajuar.

78,2
Më shumë
Në stok
w
LEP-0221
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, llupe me drite LED sebashku me setin me vegla garanton pune precize dhe pamje te detajuar.

99,45
Më shumë
Në stok
w
LEP-0222
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, llupe me drite LED sebashku me detektorin per tension garanton nje pune te sigurt dhe precize.

84,56
Më shumë
Nuk ka në stok
w
LEP-0157
Informata të shpejta
(0)

Deshironi nje sistem te sigurise te lehte dhe te thjesht per monitorim te femiut tuaj ?

17,12
Më shumë
Nuk ka në stok
w
LEP-0139
Informata të shpejta
(0)

Per performance precize dhe prefekte per te gjithe tekniket e elektronikes.

807,15
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.