Dara kombinuese + skalper + thikë

LEP-0301
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

Dara kombinuese + skalper + thikë.

28,03
(me TVSH): 3,87
Çmimi I rregullt 34,38
Ruajni: 6,35
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w
Produktet në këtë pako:
ruajni: 6,35

The combination pliers with gripping zones is for working with flat and round material, suitable for versatile use. The professional metal universal scalpel contains 3 blades, two of which are inside the handle, made of aluminum with ergonomic rubber handle and locking blade with On / Off brake. For all other applications, our recommendation is the folding blade of stainless steel with a black rubber handle.

Combination pliers: Long cutting edges with cutting edge hardness approx. ca. 60 HRC

Universal scalpel: 170x40 mm and dimension of the blade 18mm

Overlapping knife: 12cm, in double blister.


Technical Support: Loging


Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.