LE-Paketa: Përgatituni për sezonin e ushtrimeve.

LEP-0088
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

Kujdeseni per pamjen, shendetin dhe praktikoni ushtrime ? 

44,21
(me TVSH): 6,1
Çmimi I rregullt 51,08
Ruajni: 6,87
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w
Produktet në këtë pako:
ruajni: 6,87

Mbaj nen kontrolle te gjitha aktivitetet qe keni gjate dites. Me kete ore me bluetooth beni ndryshime e nevojshme dhe rritni kualitetin e jetes.Ne pakete me nje mbajtese krahu per telefon do te jete ideale per ushtrimet tuaja.Eshte koha te filloni.

 

Paketa perfshine:

Ore dore me bluetooth.

Mbajtese telefoni krahu - si dhurate


Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.