Paketa Pajisje Matëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
LEP-0192
Informata të shpejta
(0)

LOGING paketa me HDMI konvertues ne VGA me audio dhe kabllo te specializuara, per transmetim te sinjalit te paster te pajisjeve.

51,61
Më shumë
Në stok
w
LEP-0181
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, stacion saldimi 80W me llambe LED per tavoline, ju garanton nje saldim profesional.

379,19
Më shumë
Nuk ka në stok
w
LEP-0265
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, stacion saldimi 2 kanalesh 60W dhe me ajer 320W sebashku me led llupe, do te ju garantojne pune precize me pamje ne detaje ne afersi.

285,64
Më shumë
Në stok
w
LEP-0054
Informata të shpejta
(0)

Set per profesionistet - Fluke dhe Weller ne çmimin me te mire.

294,54
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.