AT-VE892-AT-G

AT-VE892-AT-G
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
ATEN
HDMI F/F EXTE.BUF.1.3-OPT.-20km
1.668,24
(me TVSH): 230,1
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HDMI F/F EXTE.BUF.1.3-OPT.-20km
Koneksioni hyrës
HDMI
Numri i hyrjeve
1
Koneksioni dalës
HDMI
Numri i daljeve
1
Maximum bandwidth 225 MHz
Shpejtësia maksimale e transferimit 6,75 Gb/s
Mbushje (DC) 5,3 V-DC

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.