G13

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
L-G13-01
Informata të shpejta
(0)

LED llambë ultra e ndritshme, 230V, 11W, G13, 600mm, e bardhë e ftohtë.

6,94
Më shumë
Në stok
w
L-G13-02
Informata të shpejta
(0)

LED llambë e ndriquar,

230V, 10W, G13, 600mm, classic white.

15
Më shumë
Në stok
w
TP LinkALB
ProcistuvaciALB
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.