LED dritë solare

RA-1003251
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
RANEX

LED dritë solare per kopesht.

20,99
(me TVSH): 3,2
Qnt. Shportë
Në stok
w

LED solar garden mason jar light day & night sensor.

 

Features:

 • Lamp type: Solar LED Light
 • Technology: LED
 • Rated luminous flux: 10lm
 • Weight: 1692g
 • Dimmable: No
 • Power: 0.06W
 • Light range: 3m
 • Body material: Glass
 • Colour temperature: 3000K
 • Product colour: Brown
 • Lamp included: Yes
 • Motion sensor: No
 • Beam angle: 170°
 • IP rating IP44
 • Energy class A
 • Diameter: 225mm
 • External height (H): 275mm
 • External width (W): 225mm
 • IK rating: IK.06
Lloji
LED
IP mbrojtje
IP44
Dimensionet 225x275 mm
Ngjyra
 transparente
 bojë kafe
Materiali
qelq
Pesha 1.692 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.