Mbajtës për projektor

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
TVS-PROJ/12
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës i projektorit me mundësi të mbajtjes max. 10kg dhe max. 200mm nga lartësia maximale.

28,56
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VLM-PM21
Informata të shpejta
(0)

Mbajtes per projektor max.10kg dhe max 1000mm distanca nga tavani.

44,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VLM-PM20
Informata të shpejta
(0)

Mbajtes tavani per projektor max.10kg dhe max 1000mm nga tavani.

47,07
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VLM-PM10
Informata të shpejta
(1)

Mbajtes per projektor per vendose ne tava max 10kg dhe max 130mm nga tavani.

29,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KNM-PM11
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës për projektor për peshë maksimale 10kg dhe distancë maksimale nga tavani 78mm.

43,88
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VLM-PM11
Informata të shpejta
(0)

Mbajtes tavani per projekto max.10kg dhe max .130mm nga tavani.

29,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TVS-1PROJEXT/S
Informata të shpejta
(0)

Pjesë shtesë për mbajtësen e projektorit.

22,24
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TVS-PROJ/14
Informata të shpejta
(0)
PROJECT.HOLD. 13.5kg -PLAF-W-GB
29,49
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.