Orë me alarm

BAL-CLOCK18/W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BALANCE

Orë me alarm, e bardhe

7,26
(me TVSH): 1
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Bell alarm clock, analogue time display.

 

Features:

  • Color: white
  • Analogue time display
Mbushje
Bateria
Numri i baterive 1
Bateria
AA
Materiali
plastikë
Ngjyra
 e bardhë
Pesha 80 g
Dimensionet 75x50x85 mm
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.