Rele kohore

FINDER-TIMER02
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Finder

Rele kohore me rryme 16A.

55,05
(me TVSH): 7,59
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Time Lag Relay for DIN rail.

 

Features:

 • Time Delay: 50ms
 • Number of Functions: 6
 • Number of Time Ranges: 6
 • Mode of Operation:
  • Interval
  • Interval with Control Signal ON
  • OFF-Delay with Control Signal
  • ON / OFF-Delay with Control Signal
  • ON-Delay
 • Symmetrical Flasher
 • Protection Rating IP20
 • Termination Type: Screw Terminal
 • Operating Voltage Min.: 12 VAC/VDC
 • Operating Voltage Max. 240 VAC/VDC
 • Switching Power: - AC 4kVA
 • Time Setting Min.: 0.1 s
 • Time Setting Max. 20 hrs
 • Switch function Multifunction
 • Time-setting range: (0.1s-24h)
 • No. of time ranges 6
 • Output contact 1: Change-Over (CO)
 • Operating voltage: 12...240 VAC/DC
 • Number of Functions: 6
 • Switching current: 16 A@ 250 VAC
 • Series: 80
 • Operating temperature: (-10-+50)°C
 • Protection rating (housing): IP20 
 • Dimensions W x H x D: (17.5 x 84 x 56.5)mm
Tensioni hyrës 230 V
Operating voltage 230 V-AC
Channels 6
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.