Timer digjital

BN-DT02
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BRENNENSTUHL

Timer digjital javor me disa funksione speciale. 

14,29
(me TVSH): 1,97
Qnt. Shportë
Nuk ka në stok
w

Timeri javor digjital me nderpreres ore ofron konfor te larte dhe siguri. 12 - 24h me display qe perfshine bateri mbeshtetese. Ideal per qarqe ditore kthyese si akuariumi, reklamimi e shenjave ne ekran...

 

Karakteristikat:

Numri i programeve on/off: 20

Koha me e shkurt e ciklit: 1  Min.

Funksioni i poshtnumrimit, funksioni i te paparashikuarave

Koha reversibile vere/dimer

Manuali i funksionit on/off

Opsioni i nderprerjes se punes se programit

Ruajta e te dhenave nga deshtimi i rrymes

Rryme max: 16A

 

Operating voltage 230 V-AC
Power 3.680 W
Mbrojtja (siguresë) 16 A
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.