Audio amplifikator

PA-AMP4800-KN
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG

Gjysmë-profesional 2x 240W PA amplifikator i cili permbush standartet e 19" rack kabinetit

101,56
(me TVSH): 14,01
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Një gjysmë-profesional 2x 240W PA amplifikator i cili pershtatet me standartet 19" rack kabinetet. Ky amplifikator eshte ideal per DJ te avancuar, te cilet deshirojn produkte te sigurta. Ka te ndertuar nje ftohes i cili siguron ventilim te mire dhe niveli tregues mundeson kontrollin e nivelit te daljeve.Per fleksibilitet maksimal eshte zgjedhje e ndryshme e lidhjes se autoparlanteve.

 

Karakteristikat:

Fuqi maksimale ne dalje: (1kHz; THD < 1%): 2x 240W @ 4Ω, 2x 120W @ 8Ω

Fuqi e vlersuar: (20Hz-20kHz; THD < 0.5%): 2x 110W @ 4Ω, 2x 75W @ 8Ω

Pergjigjia e frekuences:(20-20000)Hz @ 8Ω ± 0.5dB

Crosstalk (1kHz): > 95dB

Shtrembimi THD: < 0.3%

Input Impedance: 10kΩ

Input konektori: RCA, 6.35mm

Output konektori: Speaker, binding posts, XLR

Frequency response 20 - 20000 Hz
Dimensionet 483x88x242 mm
Mbushje 230 V-AC
Pesha 6,5 kg
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.