USB - RS232 Konvertues

CABLE-146
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis

Konvertues nga USB në RS232 (portë serike).

7,08
(me TVSH): 0,98
Qnt. Shportë
Në stok
w

Nëse kompjuteri juaj s'ka portë serike mund ta përdorni këtë kabllo-konvertues për të lidhur pajisje me portën serike si kamerë digjitale, modem, printer fiskal, skener, PDA etj. në USB portë.

 

Karakteristika:

  • Transmetimi i të dhënave përmes USB portës në RS232
  • USB A - lloji mashkullor në DB-9 mashkullor
  • Kompatibil me Windows 98/2000/XP/Vista/7, Linux dhe Mac
Gjatësia e kabllos 0,9 m
Output connection
DB9
Number of serial (RS232) ports
1
Input connection
USB
Lloji i USB koneksionit
USB A
USB Koneksioni
USB2.0
Supported OS
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Mac
Linux
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.