Mbajtës-Tripod

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 2
KN-MICCLAMP2
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës për mikrofon

2,39
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-MICSTAND01
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës për mikrofon

17,64
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KN-MICSTAND1
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës për mikrofon

14,96
Më shumë
Nuk ka në stok
w
KN-MICSTAND10
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës për mikrofon

23,04
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KN-MICTABLE10
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës për mikrofon

5,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-MICCLAMP3
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës për mokrofon

4,22
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CL-CMP3
Informata të shpejta
(0)

Monopod per kamera.

33,41
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-TRIPOD44
Informata të shpejta
(0)

Çafë monopod-i.

2,36
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-TRIPOD10YE
Informata të shpejta
(0)

Tripod për mini tavolinë.

2,79
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CL-TP130
Informata të shpejta
(0)

Tripod fleksibil.

11,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-TRIPOD8
Informata të shpejta
(0)

Tripod mini tavoline.

2,45
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-TRIPOD02
Informata të shpejta
(0)

Tripod per foto dhe video, 161cm, deri 3.5kg.

31,75
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-TRIPOD17
Informata të shpejta
(0)

Tripod profesional i tavolinës.

9,41
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-TRIPOD10RD
Informata të shpejta
(0)

Tripod per mini tavolinë.

2,79
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CL-TP1700
Informata të shpejta
(0)

Foto/video tripod

18,35
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.