Kufje me bluetooth

LGT-H600
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGITECH
MFR Part No: 981-000342

Kufje pa tela stereo me mikrofon dhe bateri te integruar.

105,81
(me TVSH): 14,59
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Cut loose from your PC with this lightweight, portable headset. The laser-tuned drivers, 10 meter range and 6 hours rechargeable battery make it easy to listen and chat whether you’re at your desk or on the couch. Works with Windows and Mac OS.
Works with Logitech Vid HD, Skype, Yahoo! Messenger, Gmail, Windows Live Messenger and AIM.

Features
Plug-and-forget nano receiver
Laser-tuned drivers
Noise-canceling microphone
Flexible, rotating boom
2.4 GHz wireless
6 hours rechargeable battery

Gamë punuese 10 m
Orë e punimit: ± 6 h
Ngjyra
 e kaltër
 e zezë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.