Kufje me bluetooth

KN-BTHS01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG

Kufje me bluetooth me mikrofon dhe bateri te integruar.

31,11
(me TVSH): 4,29
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

This Bluetooth headset allows users to make calls or listen to music at a maximum distance of ten metres from smartphones or any other Bluetooth enabled device. It features a touch panel, which facilitates conveniently skipping between tracks or volume adjusting. After use, this stylish multimedia accessory can be folded up for easy storage.


Features:
Operating time of up to 10 hours
Range: 10m
Bluetooth version: v 4.0
Touch panel convenience
Slim and foldable design
Ultra-clear sound for superior audio experience
Connection: 3.5mm
Colour: White

Gamë punuese 10 m
Orë e punimit: ± 10 h
Pesha 290 g
Bluetooth® versioni 4
Ngjyra
 e zezë
 e bardhë
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.