Kufje me bluetooth

KNG-BTHS10
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG

Kufje pa tela me bluetooth me mikrofon dhe bateri.

12,88
(me TVSH): 1,78
Qnt. Shportë
Në stok
w

Listen to your music completely wireless with this Bluetooth® headset with a unique design. The range of the headphone is 10m and the headphone even allows you to answer calls completely hands free. The headset is equipped with control buttons to easily skip through tracks, adjust the volume or answer calls.

 

The package contains:

  • 1x3.5mm stereo audio cable
  • 1x micro USB charging cable

 

Features:

  • Range: 10m
  • Operating time: ± 10h
  • Charging time:± 2h
  • Bluetooth® version: 4.0
  • Battery capacity: 400mAh
  • Colour: white
Distancë frekuente 20-20 Hz
Gamë punuese 10 m
Orë e punimit: ± 10 h
Pesha 351 g
Bluetooth® versioni 4.0
Ngjyra
 e bardhë
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.