Thithësi i tymës

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
RND-SOLD002
Informata të shpejta
(0)

Absorvues i tymin me sunstanca te rrezikshme nga procesi i saldimit.

75,79
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ERSA EASY ARM2
Informata të shpejta
(0)
SOLDER -FUME APSORBER x1
1.808,18
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-153/FILTER
Informata të shpejta
(0)

Filter për absorvimin e shkumës ZD-153 dhe ZD-153A.

7,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.ZERO 4V KIT2
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053664699N

Kit elektrik për nxjerrjen e gazrave 230V50 Hx per 2 workplaces - me mundesi zgjerimi ne 4 workplaces me mundesi per aksesore te tjere.

2.402,22
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-153
Informata të shpejta
(0)

Largues i tymit qe mund te shkaktohen nga substancat  gjate procesit te saldimit.

54,07
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-153A
Informata të shpejta
(0)

Largues i tymit i cili shkaktohet nga substancat gjate procesit te saldimit.

75,69
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.ZERO 6V
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053666699N

Weller Zeri 6V eshte paisje per thithje te tymit te kallajit, deri ne 8 vende te punes, 420VA.

3.937,37
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA EASY ARM1
Informata të shpejta
(0)

Pastrues tymi të letkonit

1.235,06
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.ZERO EL KIT1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: FT91012699N

Pastrues tymi të letkonit me doreze fleksibile

754,91
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
merni unit alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.