Pajisje për ngjitje

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 11
IT-SF BS PCSS
Informata të shpejta
(0)
SOLDER ADD HOLD.PCB,idealTek
2,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ALMIT-KR19SH/500
Informata të shpejta
(0)
Almit Argjend Kallaji për Bashkim, 0.65mm, 500gr, Sn62/Pb36/Ag2
69,41
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TIN-ST6 250GR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: STANNOL 640049
Stannol Argjend Kallaji për Bashkim, 0.5mm, 250gr, Sn62/Pb36/Ag2
23,99
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND 550-00168
Informata të shpejta
(0)
Brushe, Tunxh
1,83
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.58741752
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0058741752

Brushë pastruese që përdoret për pastrimin e majave desalduese dhe vrimave për ajër të nxehtë.

12,76
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIBERREFILL5
Informata të shpejta
(0)
Fiberpen, Shtoj
1,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PRF BRUSH
Informata të shpejta
(0)
Brushe per Spreje
2,79
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CHEM.CW8500
Informata të shpejta
(0)

Fluks jo i paster per te riparuar saldimin BGA.

15,8
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CHEM.CW8300
Informata të shpejta
(0)

Fluks i lengshem ne forme lapsi - 9g.

15,8
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.FLUX/15
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051383799

 Fluks i lengëshë ne shishe me brushë.

35,03
Më shumë
Dërgesa Falas
w
STAN.FLUX EX200B
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: FLUX-EX 200B 0,5 L
Fluks pastrues - një koncentrat pastrues alkalin i cili përdoret për pastrimin e pjesëe montuese elektronike, pas një hollimi me ujë.   ...
23,61
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.51383199
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051383199

Fluks i lengshem (100ml) per pikje te shpejt se eficiente te komponenteve elektronike.

22,14
Më shumë
Dërgesa Falas
w
STAN.FLUX WF305S
Informata të shpejta
(0)

Fluks i lenget, mbetje te ulet, rreshire me halide te lire.

47,68
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INTERF.IF2005C
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: IF 2005C

Fluksi i saldimit pa halide, i zhvilluar posaçërisht për ngjitjen përzgjedhëse në aplikacionet pa plumb dhe SnPb.

285,08
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INTERF.IF8001/1L
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: IF 8001

Fluks i lëngshëm per saldim IF800 1L.

49,23
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
merni unit alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.