ESP pumpë de-saldim

BDL-DSPU
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BONDLINE
MFR Part No: DSPU

ESD pumpë de-salduse , 190mm.

22,97
(me TVSH): 3,17
Qnt. Shportë
Në stok
w

De-solder pump which can be used in static sensitive area. Complete with conductive tip.
Colour supplied is silver.

Dimensionet 190 mm
Ngjyra
 e argjendit
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.