Pajisje kalibrimi

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ERSA DTM100P
Informata të shpejta
(0)
SOLDER STAN.-TEMP.MONITOR,REGUL.
801,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA RA4500D
Informata të shpejta
(0)

Njësi kontrolluese digjitale e temperaturës për saldues Ersa, perbehet nga senzori i temperatures dhe njesia kontrolluese me furnizim te rrymes.

587,66
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
merni unit alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.