Rework (BGA) stacione

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
WEL.WTQB1000
Informata të shpejta
(0)

Stacion desaldimi i avancuar BGA/QFP me funksion per kontrollin e procesit te saldimit dhe desaldimit dhe pozicionimin e komponenteve elektronike.

Më shumë
Vetëm në dyqane
merni unit alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.