IR paranxehëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
WEL.WHP3000/600
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053338699N

Paranxehës, 600W, perdoret per te paranxehur pllaken me qarqe gjate riparimit, per te reduktuar mundesine e demtimeve termike.

1.766,06
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
merni unit alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.