Stacione të kombinuara punuese

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ERSA i-CON V4
Informata të shpejta
(0)
SOLDER STAN.-SMDx2-SDH
2.236,01
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA i-CON V2AP
Informata të shpejta
(0)

Njësi desaldimi me 2 kanale me fuqi 200W, pa pajisje.

1.808,18
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WR2002
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053380699N

Set punues me dorezë salduese dhe desalduese. Fuqia totale 300W.

1.948,67
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WXD2020
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053429399N

Stacion punues me dorezë salduese dhe desalduese. Fuqia totale 200W.

1.651,6
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WR3000M
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053368699N

Set prej stacioneve punuese 3 kanaleshe WR3M, doreze salduese, vegel per ajer te nxehte, vegel desalduese dhe vegel kapese me vakum.

 

3.459,91
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA i-CON1V
Informata të shpejta
(0)

Stacion per saldim dhe destaldim, 80W, me paisje salduese.

678,07
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WR2
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053377699N

Stacion punues dy kanalësh me turbinë të integruar dhe fuqi 300W. 

1.511,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WR3M
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053366699N

Stacion punues me 3 kanale te pavarura dhe turbine te integruar dhe fuqi prej 360W.

2.477,4
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WXR3031
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053502699N

Stacion punues per saldim, desaldim dhe ajer te nxehte.

3.646,6
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-8917/SDS
Informata të shpejta
(0)

Stacion saldimi me ajër dy kanalesh me pjesen per saldim dhe desaldim

206,44
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-917/SDS
Informata të shpejta
(0)

Stacion saldues dhe antisaldues me LCD display.

215,41
Më shumë
Dërgesa Falas
w
merni unit alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.