Stacione i ajrit të nxehtë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ZD-912/SRS
Informata të shpejta
(1)

Saldues dhe desaldues me stacion

206,63
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-982/SRS
Informata të shpejta
(0)

Stacion saldimi dhe desaldimi

206,63
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.WHA3000P
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053334699N

Stacion saldimi me ajër me mikroprocesor te temperatures i cili perdoret per riparime dhe servise te avancuara.

3.829,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-8908/SRS
Informata të shpejta
(0)

Stacion saldimi me ajër me LED ekran per saldimi dhe desaldim te komponenteve SMD.

87,6
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WAD101
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053266699N

Stacion saldimi me ajër me mikroprocesor te temperaturës.Ky stacion duhet te kyqet ne ajer te kompresuar ne menyre qe te punoj.

1.150,12
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.WR2000A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053378699N

Stacion saldimi me ajër dy kanalësh HAP1, 300W. Dy kanalesh mund te perdoret me lidhjet shtes te veglave siq jane doreza e saldimit dhe per vegla te tjera.

1.687,03
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SR-073
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SR-073

Stacion saldimi me ajër SMD per perdorim ne elektronike, industri, servise etj.

204,09
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
merni unit alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.