Stacione për çngjitje

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ZD-8915/DS
Informata të shpejta
(0)

Stacion desaldimi me LCD ekran dhe temperature digjitale.

143,44
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.WXD2010
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: T0053428399N

Stacion 2-kanalesh ne set me doreze desalduese. Fuqia totale 200W.

1.355,89
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WR2000D
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053379699N

Stacion saldimi dy kanaleshe me vegel desalduese.

 

1.687,03
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
merni unit alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.