Stacione për ngjitje

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
ERSA RDS80
Informata të shpejta
(0)
SOLDER STAN. 60W Reg.Skala
269,12
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-8906L/SS
Informata të shpejta
(0)

Saldues digjital me stacion, 48W.

31,75
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-981/SS
Informata të shpejta
(0)

Saldues digjital me stacion, 60W.

89,47
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WX1/CU
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053417699N
Saldues digjital me stacion me nje kanal dhe me mikroprocesor per rregullimin e temperatures , me mundesi per kontrollim ne ekran me prekje te ndjeshme dhe me fuqi totale 20...
551,9
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-8916/SS
Informata të shpejta
(0)

Saldues digjital me stacion, 60W.

96,17
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA i-CON PICO
Informata të shpejta
(0)

Saldues digjital me mikroprocesor per rregullim te temperatures, kompakt, me dizajn, nje kanalesh, fuqi 80W.

244,93
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.WX1010
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: T0053417699N+T0052920299N

Stacion saldues me mikroprocesor për rregullimin e temperaturës, me kontrollë përmes prekjes së ekranit dhe me fuqi 120W.

812,17
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.WT1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053434699N

Stacion saldimi me nje kanal ne dalje dhe 90W.

287,53
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WT1H
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053435699N

Stacion saldimi me nje kanal ne dalje dhe 150W.

421,08
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SR SL-30CMCESD
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: SL-30CMCESD

Stacion saldimi me rregullim te temperatures ne menyre analoge.

79,62
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-929B/SS
Informata të shpejta
(0)

Stacion saldimi me rregullim te temperatures analog.

47,07
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WT1011H SET
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053439699N

Stacion saldimi me nje kanal dhe fuqi 150W, perfshire dorezen WP200 dhe WSR202 dorezen e sigurise.

679,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WT1013 SET
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053441699N

Stacion saldimi me nje kanal dhe fuqi 90W, perfshire dorezen WP80 dhe dorezen e sigurise WSR201.

461,96
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.WT1012 SET
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053440699N

Stacion saldimi me nje kanal ne dalje dhe 90W, perfshine WSP 80 dorezen e saldimin dhe WSR201 siguresen mbajtese.

446,97
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WT1014 SET
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053442699N

Stacion saldimi me nje kanal ne dalje dhe 90W, perfshire WSP90 dorezen robust dhe WSR201 mbajtesin e sigurise.

470,13
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.