Havia gaze

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ERSA INDEP.75P
Informata të shpejta
(0)
SOLDER GAS,KIT BASIC -ERSA.
134,15
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.PYROPEN-JR
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: T0051607599

Letkon me gas për përdorim kur jemi në lëvizje.

109,3
Më shumë
Në stok
w
WEL.PYROPEN
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051606099

Letkon i fuqizuar me gas bashkë me mbajtësen për bartje, kuti me gas rezervë

191,45
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WP60K
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051608799

Letkon profesianal i fuqizuar me gas

89,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.PYROP-PIEZ
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051605999

Letkon me gas me vet ndezje (piezo) në set.

194,16
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FIXP.SOLD.GAS01
Informata të shpejta
(0)

Saldues me gas butani me sistem piezoelektrik të ndezjes.

40,69
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WT13EU
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WT13EU

Saldues me gaz me mundesi per vendosje ne tavoline , 50min, 1300°C

18,06
Më shumë
Në stok
w
FIXPOINT SLD01
Informata të shpejta
(0)

Saldues me gaz butan me sistem elektrik piezo.

24,81
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA INDEP.75B
Informata të shpejta
(0)

Saldues me gaz, me ndezje automatike.

104,23
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.