Gjurmuese i kablleve dhe gypeve

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
RAD.C.A.T.4+/BAG
Informata të shpejta
(0)

Çantë e butë për gjurmues C.A.T. 4+ i cili mund te mbaj C.A.T, genny dhe aksesoret e tije.

90,48
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RAD.C.A.T.4+/TR
Informata të shpejta
(0)

Gjenerues i sinjalit Genny4 per perdorim me C.A.T.4 gjurmuesit per kabllo nentokesore dhe gypa.

837,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RAD.RD8100PDLG
Informata të shpejta
(0)

Lokalizues i avancuar i kabllove dhe gypave nëntokësorë me 5 dizajne speciale dhe pozicione te antenave, me GPS te integruar dhe mbrojtje IP65.

3.515,96
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RAD.RD8100PDL
Informata të shpejta
(0)

Lokalizues i avancuar i kabllove dhe gypave nëntokësorë me 5 dizajne speciale dhe pozicione te antenave, me GPS te integruar dhe mbrojtje IP65.

3.245,68
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RAD.RD7100SL
Informata të shpejta
(0)

Gjurmues i avancuar nëntokësorë i kabllove dhe gypave me 5 dizajne speciale dhe pozicion te antenes, me GPS te integruar dhe mbrojtje IP65.

1.511,48
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RAD.C.A.T.4+
Informata të shpejta
(0)

Pajisje per parandalim te kabllove per kontrollim te lehte  i bere per  vendet ku gërmohet ose ndertohet per kabllo nentokesore dhe gypa.

1.321,16
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RAD.RD1500LGW-EU
Informata të shpejta
(0)

Radari depertues i tokes (GPR) lejon operatoret te detektoje objektet perquese dhe jo perquese ne infrastrukturen nentokesore ne thellesi deri me 8m.

Më shumë
Vetëm në dyqane
RAD.C.A.T.4+/KIT
Informata të shpejta
(0)

Set i pajisjeve gjurmuese me gjenerues te sinjalit per gjurmime aktive.

2.299,86
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RAD.C.A.T.4+/CLA
Informata të shpejta
(0)

Sonda per gjenerim te sinjalit Radiodetecion Genny4, per aplikacione te sinjalit aktiv ne kabllo te drejperdrejta ose per kabllo ku lidhja direkte nuk eshte e mundur.

306,24
Më shumë
Dërgesa Falas
w
merni unit alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.