Rrjetë bakri

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
FLUKE CIQ-RJA
Informata të shpejta
(0)

Adapter modular per Fluke CableIQ qualification tester.

80,87
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE CIQ-KIT
Informata të shpejta
(0)

Advanced IT KIT

2.884,85
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL LAN350
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MI 2016 ST
Analizues i kabllove me performace te larte per verifikim te kabllove te LAN deri ne CAT 6 / Class E duke ju permbajte standarteve EN 50173, TIA/EIA 658B, ISO/IEC 11801....
2.309,71
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE DSX2-8000
Informata të shpejta
(0)
Fluke DSX5000 – Është instrument i gjeneratës së re “të mençur” për analizë dhe monitorimin e rrjetave nga bakri,...
15.002,8
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE DSX-5000
Informata të shpejta
(0)
Fluke DSX5000 – Është instrument i gjeneratës së re “të mençur” për analizë dhe monitorimin e rrjetave nga bakri,...
13.773,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MASTECH MS6812
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MS6812

Per linja telefonike, mund te identifikoje disa gjendje te linjes dhe mund te mirembaje linjat.

16,71
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CMP-RCT11
Informata të shpejta
(0)

Ky gjenerues i tonit dhe sonda janë vegla praktike. Aplikohen për instalimin e rrjetave dhe kontrollimin e objekteve.

40,69
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE PRO3000
Informata të shpejta
(0)

Kit per gjurmimin e kabllove ne rrjeta jo aktive.Ky kit permban nje gjurmues analog me dy mode(continuing and analog tone mode).

111,43
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE MT8200-63A
Informata të shpejta
(0)

IntelliTone 200 eshte nje gjurmues per qellimi te gjetjes se kabllove edhe nese ato jane aktive ne rrjet.

218,74
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE MT8200-60K
Informata të shpejta
(0)

IntelliTone 200 eshte nje gjurmues per qellime te gjetjes se kabllove edhe nese ato jan aktive ne rrjet.

274,49
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND 350-00014
Informata të shpejta
(0)

Gjurmues e kabllove te rrjetit.

70,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GREENLEE NC500
Informata të shpejta
(0)
TESTER LAN QUAL.TDR PoE TONE
361,92
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LUTRON CB-933
Informata të shpejta
(0)

Identifikues dhe gjurmues i kabllove per 16 kabllo pernjeher. 

173,11
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE CIQ-IDK57
Informata të shpejta
(0)

Remote kabell identifikues kit i cili perfshine tre remote identifikues numra 5-7 per perdorim me Fluke CableIQ.

400,37
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE CIQ-IDK24
Informata të shpejta
(0)

Remote kabell intendifikues kit i cili perfshine tre remote intendifikues numra 2-4 per perdorim me Fluke CableIQ.

400,37
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
merni unit alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.