Currents shunts

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
CIR-M71236
Informata të shpejta
(0)

Devijues i rrymës 100A/60mV.

27,76
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CEWE-SH150A
Informata të shpejta
(0)

Devijues i rrymës 100A/60mV.

37,5
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CIR-M7123G
Informata të shpejta
(0)

Devijues i rrymës 1000A/60mV.

103,25
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CIR-M71231
Informata të shpejta
(0)

Devijues i rrymës  30A/60mV.

27,76
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.