Matëse i gazit në ambientin

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
NE-GD01
Informata të shpejta
(0)

Detektor i monoksid karbonit me alarm.

24,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE CO-220
Informata të shpejta
(0)

Tester/detektor dore per monoksit karboni.

735,77
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
COMET T6540
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T6540

CO2 Termometër dhe Higometër me Web senzor me LAN interfase dhe web server te integruar.

539,33
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SAS-GD100
Informata të shpejta
(0)

Detektor gasi me alarm me zë.

18,83
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MRU 300HC
Informata të shpejta
(0)

Detektor i gazit me senzor fleksibil.

462,88
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MRU-680400
Informata të shpejta
(0)

Detektor i dores per monoksid karboni.

539,92
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MRU 400GD
Informata të shpejta
(0)

Detektor multifunksional per pajisje matese me fushe te ndrrimit automatik te senzoreve.

0
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH CO240
Informata të shpejta
(0)

Matës i kualitetit të ajrit per majte te CO2 (Dioksit Karboni), temperature, lageshti.

313,18
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH CO250
Informata të shpejta
(0)

Tester i kualitetit të ajërit per matjen e CO2 , temperatures, lageshtise dhe vesës.

472,76
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
COMET T5540
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T5540

Web senzor per CO2 me nderfaqe te integruar per LAN.

407,79
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
merni unit alb
instek alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.