Matës i fushave elektromagnetike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
AARONIA NF-5030
Informata të shpejta
(0)

Analizuez i fushës elektromagnetike me sensorët për fushë elektrike dhe magnetik, brezi i frekuencave deri 1MHz.

1.491,43
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EME GUARD
Informata të shpejta
(0)

Dozimeter personal për fusha elektromagnetike (EMF) deri 40GHz.

2.190,08
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LUTRON EMF-828
Informata të shpejta
(0)

EMF tester per frekuenca te vogla.

226,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LUTRON EMF-839
Informata të shpejta
(0)

EMF tester i radio frekuencave deri ne 3GHz.

1.194,03
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH 480846
Informata të shpejta
(0)
Matës i fuqisë së fushës elektromagnetike radio frekuencore për testimin e rrezatimit me frekuenca të larta në brezin 10MHz deri 8GHz....
757,63
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
merni unit alb
instek alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.