Matës i kualitetit të ambientit

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
FLUKE 975VP
Informata të shpejta
(0)

Air Meter Velocity Probe for use with Fluke 975 handheld air meter.

544,04
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P8103
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 8103

Set i cili permbane 4 instrumente per performimin e matjeve ne parametrat e ambientit.

163,22
Më shumë
Dërgesa Falas
w
METREL A-1180
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: A 1180

Sonda për dioksid karbon per Metrel microclimate testers Poly dhe Multinorm.

637,81
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL A-1181
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: A 1181

Sonda për monoksid karboni per microclimate tester Poly dhe Multinorm.

366,15
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL A-1131
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: A 1131

Termometër -  me sonda shtese per  testimin e mikroklimes  Metrel Poly dhe Multinorm.

352,68
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL MI-6401ST
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MI 6401ST
Teastues multifunksional portabil per matjen e parametrave si ndriqueshmeria, lageshtia, temperatura e ajrit dhe shpejtesia e ajrit ne nje mejdis te brendshem. Dritat emergj...
1.596,16
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
merni unit alb
instek alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.