Matës i shpejtësisë së rrjedhjes

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
TECPEL AVM-714
Informata të shpejta
(0)

Anemometer me RS232 lidhje.

322,48
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TECPEL AVM-715
Informata të shpejta
(0)

Anemometër per matje te shpejtesise, rrjedhjen e ajerit dhe temperatures.

116
Më shumë
Nuk ka në stok
w
PKT-P5170
Informata të shpejta
(0)

Anemometër kompakt

39,13
Më shumë
Në stok
w
LUTRON AM-4204HA
Informata të shpejta
(0)

Anemometër me gamë të matjeve (0.2-20)m/s.

273,78
Më shumë
Në stok
w
LUTRON AM-4232
Informata të shpejta
(0)

Aneometer mini per matje ne sistemin e ventilimit.

299,83
Më shumë
Nuk ka në stok
w
LUTRON AM-4233SD
Informata të shpejta
(0)

Aneometër/Loger per matje ne sistemet e ventilimit. Ky model eshte i pajisur me memorje shtese nepermjet SD karteles per ruajtje te te dhenave.

347,3
Më shumë
Nuk ka në stok
w
FLUKE 922 KIT
Informata të shpejta
(0)

KIT matës i rrjedhës së ajërit per testimin e sistemeve HVAC systems bazuar ne Fluke 922.

851,44
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P5145
Informata të shpejta
(0)

Matët i rrjedhjes së ajërit profesional 2 ne 1 dhe me USB.

241,2
Më shumë
Në stok
w
FLUKE 922
Informata të shpejta
(0)

Meter i rrjedhes se ajerit me presion statik dhe diferencial, shpejtesine e ajrit dhe leximin e rrjedhjes se tij.

729,64
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LUTRON YK-80AP
Informata të shpejta
(0)

Vane anemometer with PC connection.

192,15
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.