Xham mbrojtës për mikrofon

LUTRON SB-01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LUTRON

Xham për mikrofon projektuar për të eleminuar zhurmat nga era.

3,93
(me TVSH): 0,54
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Lutron SB-01 is Wind sheld ball, compatible with all LUTRON sound level meters.
 


Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.