Matës i zhurmës

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
PKT-P8005
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 8005

Datalogging matës i zëritr komplet me softver dhe kabllo.

203,55
Më shumë
Në stok
w
EXTECH HD600
Informata të shpejta
(0)

Datalogging matës i zëritr komplet me softver dhe kabllo.

553,32
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LUTRON SC-942
Informata të shpejta
(0)

Kalibrues i zërit  me dy preferenca te nivelit  94/114dB.

236,15
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TECPEL DSL-336
Informata të shpejta
(0)

Kalibrues i zërit me dy nivele te references 94/114dB.

278,4
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MASTECH MS6700
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P-MAS-MS6700-B0001

Matës i nivelit të zërit me funksione standarde.

60,05
Më shumë
Në stok
w
PKT-P5175
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 5175

Matës i nivelit të zërit me funksione standarde.

39,13
Më shumë
Në stok
w
LUTRON SL-4012
Informata të shpejta
(0)

Matës i nivelit të zërit me lidhje në PC.

219,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SVAN-959
Informata të shpejta
(0)

Matës i nivelit të zërit të klasit I me nje kanal per aukustike te pergjithshme dhe matje te dridhjeve, monitorimin e ambientit.

Më shumë
Vetëm në dyqane
EXTECH SDL600
Informata të shpejta
(0)

Matës i nivelit të zërit/Datalogger qe mund te ruhen te dhenat ne SD kartele ne Excel format.

609
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH 407760
Informata të shpejta
(0)

USB matës i nivelit të zhurmës së zërit nga 30 deri 130 dB.

252,44
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH SL400
Informata të shpejta
(0)

Matës i zhurmave dhe denzitetit te drites me mundesi per ruajte te dhenave.

807,36
Më shumë
Në stok
w
PKT-P1080
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 1080

Multimetër ne forme lapsi me funksione te matjes se rrymes dhe rezistences.

36,03
Më shumë
Në stok
w
METREL A-1162
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: A 1162

Set  software dhe kabëll SoundLink PRO pershtatet me Metrel Multinorm dhe Metrel HONS tester.

314,14
Më shumë
Në stok
w
LUTRON SB-01
Informata të shpejta
(0)

Xham për mikrofon projektuar për të eleminuar zhurmat nga era.

3,93
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.